Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Blog nie aktywny. Dodaj notkę aby usunąć tą informację oraz reklamy w treści bloga
» "Virgin Mobile" oficjalnym sponsorem trasy Britney Spears!

menu

  1. Strona Główna
  2. Dodaj do Ulubionych

księga gości

  1. Ksiega Gości
  2. Dodaj do Księgi

Mój profil

mój avatar

archiwum

    2009
    Styczeń

linki

ulubieni

Licznik odwiedzin

Zajrzało tutaj już 2776 osób

Powered by blog 4u

You're 1# Fansite about Britney Spears!» "Virgin Mobile" oficjalnym sponsorem trasy Britney Spears!

Firmę Virgin Mobile oficjalnie ogłoszono sponsorem nadchodzącej (początek już 3 marca w Nowym Orleanie!) trasy Britney, Circus Starring Britney Spears! "Virgin Mobile USA, główny dostawca usług bezprzewodowych ogłosił dzisiaj, iż został głównym sponsorem nadchodzącej trasy koncertowej Britney Spears. Trasa, której pełna nazwa to Virgin Mobile Presents The Circus Starring Britney Spears, z gośćmi specjalnymi - zespołem 'The PussyCat Dolls' rusza już 3 marca 2009 roku w Nowym Orleanie. Obejmie 31 miejsc (koncertów) na terenie Stanów Zjednoczonych" - napisano w oświadczeniu.
Kliknij TU by zobaczyć plakat!

Plakat obwieszczający jeden z koncertów - w Target Center w Minneapolis!

Sama Britney jest podekscytowana faktem nawiązania współpracy z Virgin Mobile... "Ogromnie się cieszę, że Virgin Mobile objęło patronat nad moją trasą. Firma oferuje znakomitą formę kontaktu pomiędzy mną a moimi fanami, wniesie wiele emocji w całe przedsięwzięcie" - wyznała piosenkarka. Wygląda na to, że rzeczywiście tak będzie, bowiem właśnie w ramach patronatu "Virgin Mobile", już 2 marca, czyli w przeddzień koncertu w Nowym Orleanie fani, którym dopisze szczęście, będą mieli okazję zajrzeć za kulisy i podpatrzyć piosenkarkę podczas przygotowań do koncertu! Sponsor zajmie się również rozprowadzeniem darmowych VIP-owskich biletów na koncerty trasy na terenie całych Stanów Zjednoczonych. Zapowiada się zatem naprawdę wiele ekscytujących chwil!
britney-fansite 29/01/2009 20:11:54 [Powrót] Komentuj